Get Adobe Flash player

Wyniki konkursu - mistrzowie makulatury roku szkolnego 2017/2018

Harmonogramy wywozu odpadów na 2018 rok

Uwaga! Zamieszczamy do pobrania najnowsze harmonogramy wywozu odpadów dla Miast Sławno na 2018 rok i dla Gminy Sławno na I kw. 2018 r.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 stycznia 2018 r. biura MPGKiM będą nieczynne.

Punkt selektywnej zbiórki odpadów w dniu 5.01.2018 będzie czynny w godzinach od 8:00 do 17:00 (w razie potrzeby dzwonić domofonem).

Za utrudnienia przepraszamy

Wyszukiwarka miejsc pochówku na Cmentarzu Komunalnym w Sławnie

MPGKiM Sp. z o.o. w Sławnie – administrator Cmentarza Komunalnego w Sławnie zlecił wykonanie prac związanych z inwentaryzacją, analizą i weryfikacją danych zawartych w księgach cmentarnych Cmentarza Komunalnego w Sławnie. W związku z przeprowadzonymi pracami, uruchomiony został internetowy link na stronie: www.mpgkim.slawno.pl w menu „cmentarz komunalny”, który pomoże znaleźć grób na miejskim cmentarzu oraz udostępni mapę cmentarza wraz z wyszukiwarką grobów i fotografiami nagrobków. Możemy więc sprawdzić, czy w przypadku naszych bliskich migracja danych dotyczących pochówków jest prawidłowa, w tym także czy informacja o dokonanych opłatach za miejsce pochówku jest zgodna ze stanem faktycznym. Wyszukiwarka nie zawiera informacji o zarezerwowanych, opłaconych miejscach pod przyszły grób.
Dostęp do wyszukiwarki grobów znajduje się również na stronie http://portal.gison.pl/cmentarz_slawnoslawienski/
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub błędów prosimy o kontakt z administracją cmentarza tel. 59 810 7103, adres e-meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy mieszkańców Sławna i gości do zapoznania się z zawartością strony oraz skorzystania z interaktywnego planu cmentarza.


Prezes Zarządu

MPGK i M sp. z o.o. w Sławnie
Jacek Ścigała

Mistrzowie makulatury 2017/2018 - listopad

Mistrzowie makulatury 2017/2018